azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Energetikai miniszter kérése: légkondi le este, töltés utána

8 megtekintés

Forrás: Telex

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter arra kéri a lakosságot, hogy aki teheti, este hat és kilenc óra között kapcsolja le a légkondicionálót. Emellett javasolja, hogy ezekben az órákban ne töltsük az elektromos eszközeinket, mint például a laptopot, telefont vagy elektromos autót.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek