Energetikai miniszter kérése: légkondi le este, töltés utána
Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter arra kéri a lakosságot, hogy aki teheti, este hat és kilenc óra között kapcsolja le a légkondicionálót. Emellett javasolja, hogy ezekben az órákban ne töltsük az elektromos eszközeinket, mint például a laptopot, telefont vagy elektromos autót.