Energiatakarékosság: kérik a légkondik mellőzését csúcsidőben
Kapitány István energiaügyi miniszter arra kéri a lakosságot, hogy este hat és kilenc óra között, ha tehetik, ne használják a légkondicionáló berendezéseket. Ezzel az ország energiaellátásának biztonságát szeretnék növelni.