azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Energiatakarékosság: kérik a lakosságot a csúcsidőszakban

9 megtekintés

Forrás: Pénzcentrum

Otthon
Blurred placeholder
Kép forrása: Pénzcentrum
AI összefoglaló

Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter arra kéri a lakosságot, hogy a nyári kánikula idején, este 6 és 9 óra között ne használjon légkondit és nagygépeket. Ezzel szeretnék elkerülni a túlterhelést az energiarendszerben.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek