Energiatakarékosság: kérik a lakosságot a csúcsidőszakban
Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter arra kéri a lakosságot, hogy a nyári kánikula idején, este 6 és 9 óra között ne használjon légkondit és nagygépeket. Ezzel szeretnék elkerülni a túlterhelést az energiarendszerben.