Kérik a lakosságot a kora esti klímahasználat mellőzésére
Kapitány István arra kéri a lakosságot, hogy a kora esti órákban, csúcsidőben ne használják a légkondicionálókat. Ez segítene az ország áramrendszerének egyensúlyban tartásában, annak ellenére, hogy a rezsicsökkentés miatt a lakosságnak nem drágább az áramfogyasztás ebben az időszakban.