azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Kérik a lakosságot a kora esti klímahasználat mellőzésére

8 megtekintés

Forrás: Telex

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Kapitány István arra kéri a lakosságot, hogy a kora esti órákban, csúcsidőben ne használják a légkondicionálókat. Ez segítene az ország áramrendszerének egyensúlyban tartásában, annak ellenére, hogy a rezsicsökkentés miatt a lakosságnak nem drágább az áramfogyasztás ebben az időszakban.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek