azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Klímahasználat mérséklése kéri a miniszter

5 megtekintés

Forrás: Portfolio

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter arra kérte a lakosságot, hogy a nyári hőségben, különösen 18 és 21 óra között, csökkentsék villamosenergia-fogyasztásukat. Ezzel a rendszer terhelését kívánják mérsékelni a kritikus időszakban.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek