Klímahasználat mérséklése kéri a miniszter
Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter arra kérte a lakosságot, hogy a nyári hőségben, különösen 18 és 21 óra között, csökkentsék villamosenergia-fogyasztásukat. Ezzel a rendszer terhelését kívánják mérsékelni a kritikus időszakban.