azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Klímahasználat korlátozása csúcsidőben

19 megtekintés

Forrás: GS+

infopctech
Blurred placeholder
Kép forrása: GS+
AI összefoglaló

A kormány arra kéri a lakosságot, hogy este hat és kilenc óra között, a csúcsfogyasztás idején, fogják vissza a klímaberendezések használatát. Kapitány István szerint néhány tudatos döntéssel is hozzájárulhatunk az áramellátás stabilitásához.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek