Klímahasználat korlátozása csúcsidőben
A kormány arra kéri a lakosságot, hogy este hat és kilenc óra között, a csúcsfogyasztás idején, fogják vissza a klímaberendezések használatát. Kapitány István szerint néhány tudatos döntéssel is hozzájárulhatunk az áramellátás stabilitásához.