Szennyezés miatt büntetőeljárás indulhat a debreceni akkumulátorgyár ellen
Debrecen polgármestere, Papp László büntetőfeljelentést tesz a Semcorp kínai akkumulátorgyár ellen, miután a felszín alatti vizekben környezetszennyező anyagokat mutattak ki. A városvezető szerint a gyár súlyosan szennyezi a környezetet, és emiatt visszavonhatják az engedélyét.