azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Szennyezés miatt büntetőeljárás indulhat a debreceni akkumulátorgyár ellen

6 megtekintés

Forrás: Portfolio

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

Debrecen polgármestere, Papp László büntetőfeljelentést tesz a Semcorp kínai akkumulátorgyár ellen, miután a felszín alatti vizekben környezetszennyező anyagokat mutattak ki. A városvezető szerint a gyár súlyosan szennyezi a környezetet, és emiatt visszavonhatják az engedélyét.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek