Szennyezés miatt áll le a debreceni Semcorp gyár
A debreceni Semcorp gyárát felfüggesztik, mert határértéken felüli szennyezést okozott. A szeparátorfóliát gyártó kínai üzemnél korábban is történtek balesetek és merültek fel gyanús esetek.