Debrecen polgármestere feljelentené a szennyező akkugyárat
Debrecen fideszes polgármestere, Papp László szerint a kínai akkufóliagyár, a Semcorp, beszennyezte a felszín alatti vizeket is. Emiatt a polgármester már nem bánná, ha a gyártást betiltanák, és feljelentést is tenne.