Debrecen polgármestere a Semcorp akkuüzem engedélyének visszavonását kéri vízszennyezés miatt
Debrecen polgármestere, Papp László elfogadhatatlannak tartja a Semcorp akkumulátorgyár területén történt felszín alatti vízszennyezést. A városvezető ezért azt kéri a hatóságtól, hogy vizsgálják meg az üzem környezethasználati engedélyének visszavonását, és feljelentést is tett az ügyben.