Környezetszennyezés miatt leállították a debreceni akkugyárat
A debreceni akkugyár tevékenységét felfüggesztette a kormányhivatal, miután környezetszennyezést állapítottak meg a telephelyen. A hatóságok bírságokat szabtak ki és kármentesítést rendeltek el, a polgármester pedig büntetőfeljelentést tett.