Vízproblémák a nyíregyházi kórházban
Mikrobiológiai eltéréseket találtak a nyíregyházi kórház vízhálózatában, ezért több épületben korlátozták az ivóvíz használatát. A pontos okokat még vizsgálják, de a biztonság érdekében hozták meg a döntést.