azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Vízminőségi problémák miatt korlátozás a nyíregyházi kórházban

3 megtekintés

Forrás: Portfolio

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

A nyíregyházi kórházban a vízminőség romlása miatt korlátozzák a vízhasználatot, nem a hőség okozza a problémát, ellentétben Zalaegerszeggel. A megelőző intézkedések célja a betegek és a személyzet biztonságának garantálása.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek