Vízkorlátozás Pest megyében a hőség miatt
A hőséghullám és a megnövekedett vízfogyasztás miatt több Pest megyei településen vezettek be vízkorlátozást. Az intézkedések célja a vízkészletek megóvása a csapadékhiányos időszakban, és egyes helyeken kötelező jellegűek.