Ivóvízkorlátozás a nyíregyházi kórházban
Mikrobiológiai eltérések miatt korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház egyes épületeiben. A kórház vezetése biztosítja, hogy a betegellátás zavartalan és biztonságos marad.