Ivóvízkorlátozás a nyíregyházi kórházban
Mikrobiológiai eltérések miatt korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház több épületében. A fertőtlenítés idejére alternatív vízforrást biztosítanak az érintett területeken.