V4-csúcs Gödöllőn, Tisztítótűz-művelet a Tisza-kormány alatt
Magyar Péter miniszterelnök ma Gödöllőn újraindítja a Visegrádi Négyek csúcstalálkozóját, ahol a lengyel, cseh és szlovák kormányfőket látja vendégül. Emellett napirenden szerepelhet a kamatstop, a politikai hirdetések szabályozása és a közmédia módosítása, valamint a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal felállításáról szóló tervezet is.