V4-csúcs Gödöllőn, sűrű parlamenti nap
Magyarország ad otthont a Visegrádi Négyek újraindított csúcstalálkozójának Gödöllőn, ahol a miniszterelnök a lengyel, cseh és szlovák kormányfőkkel tárgyal. Ezzel párhuzamosan az Országgyűlés is ülésezik, napirenden a kamatstop és a közmédia szabályozása, miközben a Tisztítótűz-művelet keretében a vagyonvisszaszerzésről és alaptörvény-módosításról is egyeztetnek.