azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

V4-csúcs Gödöllőn, parlamenti ülés és vagyonvisszaszerzés

21 megtekintés

Forrás: Portfolio

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

Magyar Péter miniszterelnök Gödöllőn tartja a Visegrádi Négyek újraindított csúcstalálkozóját, ahol a lengyel, cseh és szlovák kormányfők részvételével tárgyalnak. Ezzel párhuzamosan az Országgyűlés is ülésezik, napirenden a kamatstop és a közmédia szabályozásának módosítása, miközben a Tisztítótűz-művelet keretében a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal felállításáról és alaptörvény-módosításról is egyeztetnek.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek