V4-csúcs Gödöllőn, parlamenti ülés és vagyonvisszaszerzés
Magyar Péter miniszterelnök Gödöllőn tartja a Visegrádi Négyek újraindított csúcstalálkozóját, ahol a lengyel, cseh és szlovák kormányfők részvételével tárgyalnak. Ezzel párhuzamosan az Országgyűlés is ülésezik, napirenden a kamatstop és a közmédia szabályozásának módosítása, miközben a Tisztítótűz-művelet keretében a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal felállításáról és alaptörvény-módosításról is egyeztetnek.