Donald Tusk Orbán Viktort okolja a V4 széteséséért, Babis és Fico is bizakodó – élőben a V4 csúcs utáni sajtótájékoztatóról
Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta a lengyel miniszterelnök a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden. A miniszterelnökök válaszaiból kiderült, ki mit gondol a visegrádi négyek felbomlásáról, és az is, hogy a Benes-dekrétumokról nem esett szó. Több évnyi kihagyás után tartottak újra kormányfői csúcstalálkozót Csehország, Lengyelország, Magyarország és Szlovákia vezetői.
1 day ago · HVG