azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

V4 miniszterelnökök sajtótájékoztatója a csúcs után

20 megtekintés

Forrás: Portfolio

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

A Visegrádi négyek miniszterelnökei kedden tartanak sajtótájékoztatót a csúcsértekezletet követően. A találkozót a magyar kormányfő kezdeményezte, hogy több éves szünet után újraindítsák a V4-országok együttműködését.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek