Lezárult a Pride-ügy Karácsony Gergely ellen
Megszüntették a büntetőeljárást Karácsony Gergely főpolgármester ellen, amelyet a Pride megszervezése kapcsán indítottak. A bíróság kimondta, hogy a főpolgármester nem sértette meg a gyülekezési jogot, így az eljárást lezárták.