Karácsony: Budapest vezetése nem korrupcióra épül
Karácsony Gergely szerint a főváros vezetését nem lehet megvesztegetni, ezt azzal támasztotta alá, hogy még a főmegvesztegető is elismerte ezt. A főpolgármester ezzel a Telex egyik cikkére reagált, amelyben állítása szerint a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat kitakarították Budapestről.