Budapest maffiaellenes harca
Karácsony Gergely főpolgármester bejelentette, hogy Budapestről eltávolítják a maffiaszerű alvállalkozói hálózatokat. Kijelentette, hogy őket nem lehet megvesztegetni, és céljuk a tisztább működés biztosítása a fővárosban.