Karácsony Gergely viccelődve reagált a Mi Hazánk felvetésére
Karácsony Gergely főpolgármester viccelődve reagált a Mi Hazánk felvetésére, miszerint a Pride-ból nemzeti ünnepet kellene csinálni. Kijelentette, hogy a szombati felvonuláson a hídon nemzeti és Pride-zászló is lesz.