Magyar zászlókkal borították be az Erzsébet hidat a Mi Hazánk aktivistái
Novák Előd és a Mi Hazánk ifjúsági tagozata magyar zászlókkal borította be az Erzsébet hidat. Ez a lépés válaszként történt arra, hogy korábban egy férfi eltávolította és ledobálta a Pride tiszteletére kifüggesztett szivárványos zászlókat a hídról.