Zászlódobás a Dunába az Erzsébet hídról
Az Erzsébet hídról a Dunába dobtak egy magyar zászlót, ami miatt eljárás indult. A híd korábban a Mi Hazánk Mozgalom által elhelyezett magyar zászlókkal volt díszítve.
Az Erzsébet hídról a Dunába dobtak egy magyar zászlót, ami miatt eljárás indult. A híd korábban a Mi Hazánk Mozgalom által elhelyezett magyar zászlókkal volt díszítve.