Magyar zászlókkal borították be az Erzsébet hidat a Mi Hazánk aktivistái
A Mi Hazánk Mozgalom aktivistái magyar zászlókkal borították be az Erzsébet hidat szerda este, miután korábban egy magányos férfi dobált Pride-zászlókat a Dunába. A párt akciója a zászlóügy folytatásaként értelmezhető.