azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Végkielégítés nélkül maradnak a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői

2 megtekintés

Forrás: Telex

Belföld
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

A törvényalkotási bizottság elfogadta azt a javaslatot, amely alapján Lánczi Tamás és a Szuverenitásvédelmi Hivatal elnökhelyettesei végkielégítés nélkül maradnak. Ez a döntés a hivatalban lévő vezetők jövőbeli anyagi juttatásait érinti.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek