Végkielégítés nélkül maradnak a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői
A törvényalkotási bizottság elfogadta azt a javaslatot, amely alapján Lánczi Tamás és a Szuverenitásvédelmi Hivatal elnökhelyettesei végkielégítés nélkül maradnak. Ez a döntés a hivatalban lévő vezetők jövőbeli anyagi juttatásait érinti.