Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal, feladatait az Igazságügyi Minisztérium veszi át
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszűnik, feladatait az Igazságügyi Minisztérium veszi át, a vezetők nem kapnak végkielégítést, és minden folyamatban lévő vizsgálat leáll. A hivatal felszámolásának jogi alapját az Alaptörvény 16. módosítása teremti meg.