Végkielégítés: Vezetők nem, más dolgozók igen a Szuverenitásvédelmi Hivatalnál
A Törvényalkotási Bizottság döntése értelmében a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői nem kapnak végkielégítést, azonban a hivatal más dolgozói, köztük a III/III-as múltú kutatóintézeti igazgató igen. Ez a döntés a hivatalban dolgozók anyagi juttatásait szabályozza.