azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

NMP szennyezés a komáromi víztározóban

2 megtekintés

Forrás: Telex

Techtud
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

A Greenpeace bejelentést tett a komáromi ipari park víztározójában talált magzatkárosító NMP miatt a helyi kormányhivatalnál. A szervezet azt vizsgálja, hogy az akkugyárak okozhatták-e a szennyezést.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek