Magzatkárosító oldószer a komáromi víztározóban
A Greenpeace szerint aggályos, hogy magzatkárosító NMP oldószert találtak a komáromi ipari park víztározójában, és hatósági vizsgálatot követelnek annak kiderítésére, hogyan került a szer a vízbe. A szer veszélyessége miatt kiemelten fontos a forrás azonosítása és a szennyezés megszüntetése.