azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Építési hulladék: fizetni kell a leadásért

24 megtekintés

Forrás: Telex

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Júliustól a Mohu megszünteti az építési-bontási hulladék ingyenes átvételét a visszaélések elkerülése érdekében. A lakosság számára ettől kezdve kilogrammonként meghatározott áron lehet majd leadni a keletkezett hulladékot.

Tovább az eredeti cikkhez