Építési hulladék: fizetni kell a leadásért
Júliustól a Mohu megszünteti az építési-bontási hulladék ingyenes átvételét a visszaélések elkerülése érdekében. A lakosság számára ettől kezdve kilogrammonként meghatározott áron lehet majd leadni a keletkezett hulladékot.