Véget ért az ingyenes lomtalanítás
Július elsejétől megszűnik az ingyenes lomtalanítási szolgáltatás a MOHU hulladékudvaraiban, ami jelentős költségnövekedést jelenthet a felújítást tervező magyaroknak. A változás miatt a lakosság többet fog fizetni a hulladék elszállításáért.