Törvénysértő lehet a Mohu építési hulladék díjszabása
A kormányhivatal szerint a Mohu törvényt sért, amikor díjat számít fel az építési hulladék lakossági leadásáért, megszüntetve az eddigi ingyenes kvótát. A szakemberek attól tartanak, hogy az új, fizetős rendszer növelheti az illegális hulladéklerakás mértékét.