azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Molt büntette az MNB késedelmes tájékoztatásért

25 megtekintés

Forrás: Telex

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

A Magyar Nemzeti Bank 43 millió forintra büntette a Mol Nyrt.-t, mert a vállalat késve adott tájékoztatást a Barátság kőolajvezeték helyzetéről és annak következményeiről. A késedelmes tájékoztatás megsértette a felügyeleti szabályokat.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek