Bírság a Molnak késedelmes tájékoztatásért, bennfentes kereskedelem gyanúja elvetve
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) nem indított eljárást bennfentes kereskedelem gyanúja miatt a Mol ellen, annak ellenére, hogy a vállalat vezetői érzékeny időszakban adtak el részvényeket. Azonban a jegybank megállapította, hogy a Mol késve tájékoztatta a piacot a kőolajvezeték leállásáról, ezért 43 millió forintos bírságot szabott ki a társaságra.