Szivárgás a CATL debreceni gyárában
Csütörtökön délelőtt közel egy liter dietil-karbonát szivárgott ki a CATL debreceni gyárában egy lefejtési művelet során. A vállalat tájékoztatása szerint a problémát gyorsan elhárították, személyi sérülés nem történt, és belső vizsgálat indult az eset kivizsgálására.