Vegyi anyag szivárgás a CATL debreceni gyárában
Dietil-karbonát szivárgott egy tárolóból a CATL debreceni üzemében, mintegy egy liter anyag került a környezetbe. A cég tájékoztatása szerint a problémát a kiérkező szakemberek öt percen belül elhárították, és belső vizsgálat indult az ügyben.