Mobiltelefontilalom az iskolákban Csehországban
Csehországban törvényjavaslatot nyújtottak be a mobiltelefonok iskolai használatának teljes betiltásáról, amely a szünetekre is kiterjedne. Ezzel az ország csatlakozna azon országok sorához, amelyek korlátozzák a diákok képernyőidejét.