Csehországban sztrájkolnak a közmédia dolgozói
A cseh közmédia dolgozói 24 órás sztrájkot hirdettek a tervezett finanszírozási átalakítás miatt. Andrej Babiš miniszterelnök ugyanis a közmédiát közvetlenül az állami költségvetésből finanszírozná.