Norvégia korlátozza az MI-t az iskolákban
Norvégia szinte teljesen betiltja a generatív mesterséges intelligencia használatát az általános iskolákban. Az idősebb diákok esetében pedig szigorú korlátozásokat vezetnek be, hogy elkerüljék a tanulásra gyakorolt negatív hatásokat.