Lemond az atlétikaszövetség elnöke
Gyulai Miklós lemond az atlétikaszövetség elnöki posztjáról, mert teljes körű tisztújítást tart szükségesnek. Ezzel együtt elvárja az elnökség tagjainak távozását is.
Gyulai Miklós lemond az atlétikaszövetség elnöki posztjáról, mert teljes körű tisztújítást tart szükségesnek. Ezzel együtt elvárja az elnökség tagjainak távozását is.