Lemondott a MASZ elnöke
Gyulai Miklós lemondott a Magyar Atlétikai Szövetség elnöki posztjáról, mert úgy véli, a magyar atlétikának nyugalomra, együttműködésre és kiszámítható működésre van szüksége. Az elnökségében eltelt időszakban számos sikert értek el, de a jövőben más irányba kell haladni. A lemondásával teret ad az új elképzeléseknek és a megújulásnak.