Vucic távozik az elnöki posztról, de marad a politikában
Aleksandar Vucic szerb elnök bejelentette, hogy néhány héten belül lemond, de a politikában marad. Mandátuma májusban jár le, és alkotmányosan nem indulhat újra, így valószínűleg ismét miniszterelnök lesz.