azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Navracsics és Ferencz az oligarcháktól várja a "konzervatív média" megmentését

13 megtekintés

Forrás: HVG

Itthon média Navracsics Tibor Ferencz Orsolya NER oligarchák Mediaworks Zrt.
Blurred placeholder
Kép forrása: HVG
AI összefoglaló

Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya közös nyílt levélben fordult a NER oligarcháihoz, hogy életben tartsák a "konzervatív médiát". A levél a Fidesz vereségét követően született, és a korábbi kormánybiztos élesen bírálta a pártot.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek