Navracsics és Ferencz az oligarcháktól várja a "konzervatív média" megmentését
Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya közös nyílt levélben fordult a NER oligarcháihoz, hogy életben tartsák a "konzervatív médiát". A levél a Fidesz vereségét követően született, és a korábbi kormánybiztos élesen bírálta a pártot.