Fideszes politikusok oligarchákhoz fordultak a média megmentéséért
Navracsics Tibor és más fideszes politikusok nyílt levélben fordultak a NER-hez köthető oligarchákhoz, hogy pénzügyi támogatást kérjenek a kormánypártokat kiszolgáló média fenntartására. A cél, hogy a leváltott kormánypártok narratíváját terjesztő médiumok továbbra is működhessenek.