azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Fideszes politikusok oligarchákhoz fordultak a média megmentéséért

15 megtekintés

Forrás: GS+

infopctech
Blurred placeholder
Kép forrása: GS+
AI összefoglaló

Navracsics Tibor és más fideszes politikusok nyílt levélben fordultak a NER-hez köthető oligarchákhoz, hogy pénzügyi támogatást kérjenek a kormánypártokat kiszolgáló média fenntartására. A cél, hogy a leváltott kormánypártok narratíváját terjesztő médiumok továbbra is működhessenek.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek