Milliárdosokat kérnek fel a Fidesz sajtójának megmentésére
Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben szólítottak fel „nemzeti tőkésnek” nevezett milliárdosokat a Fidesz-közeli média támogatására. A politikusok szerint most kötelező segíteniük a konzervatív sajtó működését.