Újraindul a személyszállítás a bezárt vasútvonalakon
Vitézy Dávid bejelentette, hogy két vasútvonalon is újraindul a személyszállítás, amelyeket korábban, Lázár János minisztersége alatt zártak be. Augusztus 1-től Komló és Dombóvár, szeptember 1-től pedig Miskolc és Tiszaújváros között közlekedhetnek újra a vonatok.